Suvine sihtkoht Läti! 4 festivali, kuhu saad ISICuga soodsamalt!

Hea ISICu sõber!

Suvi pole enam kaugel ja just praegu on hea aeg end kurssi viia suvel toimuvate üritustega. Kindlasti pakub ka kodune Eesti meile palju kultuurseid ja aktiivseid üritusi, kuid miks ka mitte kiigata üle piiri ning vaadata mis toimub naaberriikides.

ISICu meeskonnal on rõõm teatada, et sel aastal pakume soodustusi suisa neljale erinevale festivalile, mis toimuvad Lätis!

POSITIVUS Festival

Positivus on iga-aastane kolmepäevane muusikafestival, toimumispaigaks mere äärne Salacgrīva. POSITIVUS toob kokku kõige nõutumad tõusvad artistid mitmel erineval laval. Festival toimub 14-16.juuli.

ISIC kaardi omanikul on võimalik osta 3-päeva pass erihinnaga:

66€ ilma telkimiskohata või 74€ telkimiskohaga.

Pakkumine kehtib Biļešu Serviss piletimüügisüsteemis ja POSITIVUS kodulehel. Pakkumine kehtib alates 1.aprillist kuni 21.maini. Lihtsalt vali piletimüügisüsteemist “ISIC ticket” ja esita festivali sissepääsus koos piletiga oma ISIC kaart.

Osta oma pilet siit:

https://www.positivusfestival.com/en/tickets/

http://bilesuserviss.lv/eng/tickets/gimenei/izstades-un-festivali/positivus-festival-2017-46584/?&design=bilesuserviss

* Pakkumine kehtib ainult ISIC ja ITIC kaardi omanikele!

PLAYGROUND Festival

Playground Festival on kolmepäevane seiklus, kus kõigil on võimalus katsetada ja avastada kõige populaarsemaid ja inspireerivamaid hobispordialasid ning nende kultuuri. Playground on koht kus sa viibid hetkes ja avastad selle, mis sind paelub. Tee seda mis toob sinu ellu rõõmu! Festival toimub 7-9.juuli.

Ostes festivali passi vahemikus 1.aprill kuni 21.mai, saavad ISIC kaardi omanikud 20% soodustust.

  1. Mine lehele http://www.bilesuserviss.lv/eng/tickets/festivals/visi/playground-festivals-204074/?&design=bilesuserviss
  2. Vali kolmepäevane pilet “with ISIC/ITIC discount”; soodustus peaks olema juba piletihinnale lisatud.
  3. Pilet on kehtiv ainult juhul kui sa esitad koos piletiga ka oma ISIC/ITIC kaardi. Seega ära unusta oma kaarti festivalile kaasa võtta!

Rohkem infot: www.playgroundfestival.eu

LABA DABA

Üks meeldivamaid muusikafestivale Lätis – rahvusvaheline muusikafestival LABA DABA (Est: Hea loodus).

LABA DABA toimub 4-6.augustil ja sel aastal pakub ISIC ja ITIC kaardi omanikele erihinnaga pääsmeid. 1.aprillist kuni 21.maini saavad ISIC kaardi omanikud osta pileteid 15% soodsama hinnaga ja ITIC kaardi omanikud 10% soodsama hinnaga. Piletid on müügil http://www.bilesuserviss.lv/eng/tickets/kino/cits/starptautisks-muzikas-festivals-laba-daba-204413/?&design=bilesuserviss. *Soodustused ei kehti ühe päeva piletitdele ja grupipiletitele!

Rohkem infot: www.labadaba.lv

HOLI Festival

3.juunil 2017, kutsume kõiki osa võtma Läti kõige värvilisemast festivalist – HOLI värvide festival. Toimumispaigaks Riia, Lucavsala. Tähistame kõik koos kooli lõppu ja suve algust koos värvikirevate ja rõõmust pakatavate tegevustega.

Sa lihtsalt pead osalema, sest HOLI festival on kõige värvilisem kunsti- ja muusikafestival Lätis, mis süstib sinusse positiivseid emotsioone. Tule ise ja võta sõbrad ka kaasa!

Mis sel aastal täpsemalt toimub, saad varsti teada. Hoia silm peal meie kodulehel www.holi.lv ja facebooki lehel www.facebook.com/holikrasufestivals.

HOLI festival ühendab kõiki – sõpru, perekondi, kohalikke ja välismaiseid külastajaid üle terve maailma. Üks mis on kõigil ühine – soov tähistada elu ja selle loomist! “Õnn on tõeline ainult siis kui sa seda jagad” (Christopher McCandless)

Piletid ja rohkem infot lehel www.holi.lv

NB! Kõik pakkumised kehtivad ainult ISIC ja ITIC kaardi omanikele!

Jaga seda artiklit:

Facebook
LinkedIn
Email