Haridusasutusele

ISIC kaardid – Tee meiega koostööd

Koolid, lasteaiad ja muud haridusasutused

ISICuga liitumine võimaldab haridusasutusel muuta oma tavalised õpilaspiletid ja üliõpilaspiletid rahvusvaheliselt tunnustatavaks kaardiks. Lisaks annavad ISIC kaardid võimaluse pakkuda oma õpilastele ja õpetajatele saada ligipääs tuhandetele kohalikele ja rahvusvahelistele soodustustele ning hüvedele!

ISIC kaardid Eesti haridusasutustele
ISIC kaardid Eesti haridusasutustele, koolidele, lasteaedadele ja huvikoolidele.

ISIC kaardid muudavad õpilaste ja õpetajate elu mugavamaks!

Kuuluvus rahvusvahelisse õppurite ja õpetajate kogukonda

ISIC kaardid kehtivad lisaks Eestile veel 130-s riigis ja iga aasta väljastatakse 2,5 miljonit kaarti!

Globaalsed soodustused

ISIC kaardid pakuvad kaardiomanikele soodustusi üle 300 Eesti ja 130 000 välismaises müügipunktis.

Multifunktsionaalne kaart

ISIC kaardid saab registreerida ühiskaardina. Lisaks on võimalus soetada endale ISIC liitkaart, mis toimib pangakaardina. Koolisiseselt võib kaart toimida ka erinevates läbipääsusüsteemides.

Kaardi tehnoloogia tagab võimalused luua ligipääsud kogu kooli linnakus

ISIC kaart töötab juba olemasolevate süsteemidega ning võimaldab ligipääsu näiteks hoonetesse, raamatukogusse, printimiseks ning ka ühistranspordiks. 

ISIC kaardid mugavalt kasutamiseks läbipääsusüsteemides - uksekaart, raamatukogukaart, sööklakaart jne.


EDUID kaardihaldussüsteemiga liitumise protsessi kirjeldus

Eesti Üliõpilaskondade Liit pakub 2008. aastast kaartide väljastamist ja nende haldamist. Eduid.ee kaardihaldussüsteem on mõeldud üldharidus-, kutse-, huvi- ja kõrgkoolidele ja koolieelsetele lasteasutustele, pakkumaks puutevaba kiibiga ISIC õpilas- ja üliõpilaspileteid, ITIC õpetajakaarte, Eesti õpilas- ja üliõpilaspileteid ning teisi kaarditooteid. Eesti Üliõpilaskondade Liit pakub kaartide väljastamise ja haldamise teenust üle Eesti sadadele õppeasutustele.
 
ISIC kaardid

Koostöö alustamine

Lepingu sõlmimine haridusasutuse ja Eesti Üliõpilaskondade Liidu vahel. Haridusasutus selgitab välja, milliseid kaarte soovitakse hakata tellima. EÜL edastab tutvumiseks lepingu, mille järel lepitakse kokku tingimustes ja allkirjastatakse leping. 

ISIC kaardid

Süsteemi seadistamine

EÜL lisab haridusasutuse kaardihaldussüsteemi ja teeb vajalikud seadistused süsteemis. Kui kool soovib kasutada kaarte läbipääsusüsteemides, siis tehakse siin etapis koostöös EÜLi, liidestaja ning haridusasutusega läbipääsusüsteemid valmis.

ISIC kaardid

Haridusasutuse poolse administraatori valimine

Haridusasutus valib süsteemi administraatori, kelle ülesanne on kooli õpilaste ja õpetajate kaardi taotlusi kinnitada. EÜL lisab haridusasutuse poolt volitatud administraatori kaardihaldussüsteemi kasutajaks. Administraatorile saadetakse materjalid tööga alustamiseks ning EÜL on abiks administraatorile igas etapis.

ISIC kaardid

EDUID kaardihaldusüsteem on asutuse jaoks valmis seatud

Haridusasutus ja selle liikmed saavad nüüd hakata kaarte süsteemist tellima.