Soodustuse pakkujale

Tee meiega koostööd

Hea ettevõte

Pakkudes ISIC kaartide omanikele soodustust toetad rahvuvahelist õppijate ja õpetajate kogukonda. 

Oleme täna laiendamas ISIC soodustuse pakkujate võrgustikku!

Soovid pakkuda põnevat soodustust kohalikul, riiklikul või lausa rahvusvahelisel tasandil? ISIC on sinu jaoks õige partner! Meie eesmärk on pakkuda võimalikult paljusid soodustusi ja võimalusi tudengitele, et neid igapäevaelus toetada.

ISIC kaardid Eesti haridusasutustele, koolidele, lasteaedadele ja huvikoolidele.

Miks pakkuda ISIC kaartidele soodustust?

Toetad tudengi- ja õpetaja elu

Ettevõtte poolt fikseeritud soodustused erinevatelt toodetelt või teenustelt aitavad akadeemilise eluga toime tulla.

Kasvatad ettevõtte kliendituuri

Igal aastal tellitakse Eestis üle 100 000 uue ISIC/ITIC/IYTC kaardi. See tähendab, et iga kooliaasta alguses on uued huvilised sooduspakkumisi uudistamas, kes potentsiaalselt kasvab tulevikus ettevõtte püsikliendiks.

Ristturunduse võimalus ISIC kanalitel

ISIC koos Eesti Üliõpilaskondade Liiduga on juhtiv figureeriv kuju Eesti akadeemilisel maastikul. Meie turunduskanalid hõlmavad kõiki ISIC, EÜL, EDUID ja TarkTudeng kommunikatsioonikanaleid. Lisaks on meil olemas ISIC Eesti ambassadorid, kes kajastavad Sind hea meelega sotsiaalmeedias.

Tutvu 2021. a ISIC globaalse statistikaga

Tutvu 2021. a ISIC Euroopa statistikaga


ISIC soodustuse võrgustikuga liitumise protsessi kirjeldus

Soodustuse pakkujaks saamine on lihtne ja oleme paindlikud!
ISIC kaardid

Koostöö alustamine

Esiteks lepitakse ettevõttega kokku võimalik soodustusprotsent või muu eripakkumine kaardi omanikele. Seejärel sõlmitakse EÜL ja ettevõtte vaheline koostööleping, kus kinnitatakse ülejäänud koostöö tingimused. 

ISIC kaardid

Soodustuse lisamine süsteemidesse

Seejärel lisatakse uus soodustuse pakkuja ISIC süsteemidesse. Selleks jagab ettevõte vajalike turundusmaterjale. Samal ajal seab soodustuse pakkuja sisse soodustuse enda internetiplatformidel või esindustes.

ISIC kaardid

Sooduskampaania välja kuulutamine

Nüüd on soodustus valmis kaardi omanikele kommunikeerimiseks! Selleks kuulutatakse soodustus välja ISIC sotsiaalmeedia kanalitel ning kokkuleppeliselt ettevõtte poolsel kanalil.

ISIC kaardid

Soodustuse edasine käik

Soodustuse pakkuja võib nüüd oodata enda juurde ISIC kaartide omanike. Lisaks oleme koostöö käigus alati avatud uutele hooajalistele ja muudele eripakkumistele, mida saaks korraldada! Soovitame ISIC Eesti ambassadoride programmiga liituda, kus saad eksklusiivse pakkumise eest ambassadorile temalt sisuloomet ja kajastust sotsiaalmeedias.

Soovid liituda ISIC soodustuste võrgustikuga?