Muusikafestivalid Lätis 2023

Meie naaberriigis Lätis toimub see suvi lausa kolm suurt muusikafestivali, kus ISIC kaardiga saad pileti soetada soodsamalt! Loe nende kõigi kohta lähemalt:


POSITIVUS FESTIVAL 14.-15. juuli

14. ja 15. juulil toimub ka see aasta Positivuse festival, mis kogub kokku muusikasõbrad üle Baltikumi. Festival toimub Riias, Lucavsalas. Traditsiooni jätkates on ka sel aastal ISIC kaardi omanikel võimalik osta 2-päevane festivalipilet 10% soodustusega. Eripakkumine kehtib kuni 31. maini, kuid soovitame piletite ostmist mitte viimasele hetkele lükata. Tuletame meelde, et festivalipileti saab vahetada käepaela vastu, esitades selle koos kehtiva ISIC kaardiga.

Positivus festivali 2023 senine artistide koosseis hõlmab juba selliseid suuri artiste nagu Sam Smith, Metro Boomin, EARTHGANG, J.I.D, Gustavo, Little Big, Emotional Oranges, TOMMY CA$H, ALT-J ja paljud teised.

ISIC-kaardi soodustusega pileteid saab osta siit: www.positivusfestival.com.


UNREAL 17. juuni

UNREAL festivalil saad nautida 12 tundi tantsumuusika kogemust meie reaalsusest väljaspool. See on esimene EDM-i muusikafesival koos virtuaalse reaalsuse visuaalide ja A.I. poolt loodud muusikaga! Sel suvel toimub festival Läti kõige suurejoonelisemal laval – Mezaparkis.

Kasuta kassas sooduskoodi #ISICUNREAL ja saad 10% alla kõige ebareaalsemast muusikaelamusest Lätis! Pilteid saad osta siit: https://unreal-festival.com/.


SUMMER SOUND 4.-5. august

Festival “Summer Sound 2023” toimub 4. ja 5. augustil 2023 kaunil Liepaja rannal juba üheteistkümnendat korda. Selle suve suurima festivalimeeleolu tagavad: Grammy auhinna nominendid, DJ-de ja produtsentide supertrio Itaaliast MEDUZA; kohaliku hiphopi häälekaim tagasitulek Gustavo; Saksa elektroonilise muusika produtsent ja DJ Alle Farben; Eesti legendaarne indie-roki bänd Ewert And The Two Dragons; SKYFORGER; NŌEP; Sudden Lights, ZARI, ühendused Leedust: Leon Semov, Planeta Polar, Shishi, Lucid Kidd, Bulgaaria alternatiivne indie-pop-rock duo IVA, Rootsi bändid: Girl Scout ja The Boo Boo Bama Orchestra ja teised.

Pane tähele, et ainult kuni 30. juunini kõigile ISIC kaardi omanikele eripakkumine – “Summer Sound” festivali piletitelt soodustus 10%! Piletid on saadaval summersound.lv ja bilesuserviss.lv ISIC piletikategooria all.


Sinu metsikuim muusikaline suveseiklus on väga lähedal ja ISIC kaardiga saad muusikafestivale nautida veel parema hinnaga!

Jaga seda artiklit:

Facebook
LinkedIn
Email