ISIC Event Tallinn 2024 kokkuvõte

2024. aasta aprillis kogunesid ISIC esindused ja kogu organisatsioon üle maailma Tallinnasse, et veeta koos produktiivsed paar päeva. Kohal olid ISIC esindused kogu maailmast – USA, Korea, Jaapan, Dubai, Tšehhi, Soome, Läti, Hispaania, Portugal ja paljud teised. See iga-aastane sündmus on alati täis häid mõtteid, inspiratsiooni ja uuendusi. Seekordne üritus ei olnud erand, pakkudes rohkelt võimalusi teadmiste vahetamiseks ja tulevikuplaanide arutamiseks.

  Kokkuvõte ISIC Eventi toimetustest

  Esimene ametlik päev algas tiheda ajakavaga, mis hõlmas koosolekuid ja esitlusi. Räägiti viimase aasta jooksul läbi viidud uuendustest ja projektidest organisatsiooni erinevates esindustes. Osalejad jagasid oma kogemusi ja tulemusi, mis pakkusid inspiratsiooni ja uusi ideid edasiseks tööks. Esitlused olid mitmekesised ja kaasahaaravad, pakkudes ülevaateid edukatest kampaaniatest, digitaalsest arengust ja uute partnerlussuhete loomisest.

  Teisel päeval toimusid erinevad ümarlauad ja töötoad, mis keskendusid spetsiifilistele teemadele, mis on olulised ISIC tuleviku jaoks. Üks peamisi aruteluteemasid oli sotsiaalmeedia ja selle roll ISIC brändi tugevdamisel. Digitaalne ISIC ja selle integreerimine igapäevaellu oli samuti oluline teema, pakkudes palju põnevaid ideid ja lahendusi, kuidas muuta ISIC kaarti veelgi kasulikumaks ja kättesaadavamaks. Ümarlaual arutati ka ISIC kaardi kasutamist ühistranspordis, kus jagati erinevate riikide parimaid praktikaid ja tulevikuplaane.

  Viimasel päeval keskenduti tulevikuplaanidele ja strateegiatele, mis suunavad ISIC organisatsiooni järgmise aasta jooksul. Esitlused käsitlesid nii lühiajalisi kui ka pikaajalisi eesmärke, rõhutades innovatsiooni ja jätkusuutlikkust. Õhtu kulmineerus lõpugala ja tänuüritusega, kus tunnustati silmapaistvaid esindusi ja jagati tänusõnu kõigile osalejatele. Galaõhtu pakkus suurepärast võimalust võrgustike loomiseks ja meeldejäävate hetkede jagamiseks.

  Tulevikuperspektiivid ja järgmine kohtumine

  Järgmise aasta ISIC Event toimub Koreas, pakkudes taas kord võimalust tuua kokku ISIC kogukond üle maailma. Ootame põnevusega, milliseid uusi ideid ja lahendusi see kohtumine toob. Tallinnas peetud ISIC Event 2024 oli edukas ja inspireeriv, kinnitades veel kord, kui oluline on rahvusvaheline koostöö ja kogemuste jagamine.

  Aitäh kõigile osalejatele ja korraldajatele suurepärase sündmuse eest ning kohtumiseni järgmisel aastal Koreas!

  Jaga seda artiklit:

  Facebook
  LinkedIn
  Email