ISIC loosib välja kaks piletit POSITIVUS festivalile!

Millise artisti esinemist sa lihtsalt pead sel aastal POSITIVUS festivalil nägema?

Suviste festivalide hooaja lähenemise puhul loosib ISIC Eesti ühele õnnelikule välja kaks piletit kõige ägedamale muusikafestivalile! Et osaleda, ole ISIC Eesti Facebooki lehe jälgija (like) ja hääleta enda reaktsiooniga oma lemmikartisti poolt.

Võitja kuulutatakse välja 18.mail ISIC Eesti Facebooki lehel.

Loosimismäng algab 14.mail ja lõpeb 18.mail kell 12:00.

Ära unusta loosimist jagada ka enda sõbraga, kellega koos festivalile läheksid, sest kui loosiõnn naeratab, saate pileteid omavahel jagada!

Tutvu loosimängu reeglitega:

“ISIC läheb Positivusele” tarbijamängu (edaspidi Tarbijamäng) reeglid on SIIN:

Tarbijamängu korraldaja on MTÜ Eesti Üliõpilaskondade Liit, registrikood 80059438, aadress Pärnu mnt. 102-21, Tallinn (edaspidi Korraldaja)

Tarbijamängus võivad osaleda kõik füüsilised isikud (edaspidi Osaleja), välja arvatud Korraldaja töötajad ja muud Tarbijamängu teenindamisega seotud.

Tarbijamängus osalemisega nõustub Osaleja järgima Tarbijamängu reegleid. Korraldaja võib keelduda auhinda väljastamast Osalejale, kes Tarbijamängu reegleid ei järgi. Tarbijamängus osalemine on tasuta.

Tarbijamäng algab 14. mai 2018 ja lõpeb 18.mai kell 12:00 2018. Pärast Tarbijamängu lõppkuupäeva ja kellaaega mängus osaleda ei saa.

Korraldaja korraldab Tarbijamängu ISIC Eesti Facebook’i keskkonnas. Tarbijamängu sisuks on olla ISIC Eesti Facebook lehe jälgija (like) ning hääletada enda reaktsiooniga (like, love, haha, wow) kampaaniapostituse pildil olevate artistide seast enda lemmiku poolt. Tarbijamängul on üks võitja, kes saab auhinnaks kaks Positivus festivali pääset.

Tarbijamängus saavad hääli anda kõik Facebook’i keskkonna kasutajad.

Tarbijamängus osalemiseks tuleb Osalejal:
7.1. olla ISIC Eesti Facebooki lehe jälgija
7.2 hääletada enda reaktsiooniga (like, love, haha, wow) loosimismängu postituse valikus olevate artistide seast valides enda lemmiku poolt.

Auhinna võitja selgitatakse välja 18.mail enne kella 12:00 postitusele reageerinud ISIC Eesti Facebooki lehe jälgijate seast. Võitja nimi avaldatakse ISIC Eesti Facebooki lehel 18.mail.

Korraldaja ei vastuta mistahes ebakorrektse informatsiooni või tehnilise vea eest, mis temast mittesõltuvatel asjaoludel võib Tarbijamängu läbiviimise käigus ilmneda.

Auhinna (2 pääset POSITIVUS festivalile) kättesaamiseks on Eesti Üliõpilaskondade Liit kohustatud võitjaga ühendust võtma Facebooki teel hiljemalt 25.mai 2018.

Võitjal on õigus auhinnast loobuda, saamata loobumise eest kompensatsiooni. Auhinda ei asendata Tarbijamängus osaleja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata auhinna maksumust rahas.

Korraldaja jätab endale õiguse muuta ilma etteteatamiseta Tarbijamängu reegleid, toimimissüsteemi ja/või auhindu.

Käesolev tarbijamäng ei ole mitte mingil viisil spondeeritud, ellu viidud, hallatud või seotud Facebook-iga. Osaleja edastab oma informatsiooni MTÜ-le Eesti Üliõpilaskondade Liit ja mitte Facebook’ile. Osaleja poolt avaldatud informatsiooni kasutatakse ainult võitjate loosimiseks.

Jaga seda artiklit:

Facebook
LinkedIn
Email