ISIC Eesti ambassadorid

Kuidas see töötab ja kuidas liituda?

ISIC Eesti ambassadoride programm

ISIC Eesti ambassadoride programm annab Sulle võimaluse uuteks väljakutseteks, eluaegseteks sõpradeks ning kindlustada enda väljavaated tuleviku töömaastikul hindamatute oskustega.

Tutvu programmiga edasi allpool ⬇️

Tule liitu ISIC Eesti ambassadoridega!

Oled aktiivne (üli)õpilane või õpetaja?

Toimetad hetkel Eesti akadeemisel maastikul õpilase või õpetajana ning oled valmis oma koolielu tutvustama ka laiemale vaatajaskonnale. Olles ambassador võid ISICult ning meie koostööpartneritelt oma panuse eest oodata erinevaid kingitusi ja eksklusiivseid pakkumisi, mis Sinu koolielu kindlasti paremaks muudavad!

Oled seiklushimuline ja pealehakkaja iseloomuga?

ISIC bränd seisab koolielu edendamise eest. Kui tunned, et see on ka Sinule südamelähedane, siis saad oma panusega kaasa aidata! Ambassadoride programmis saad ennast julgelt väljendada ja levitada ISICu sõnumit läbi sotsiaalmeedia postituste, blogitekstide või muu. Lisaks liidame Sind rahvusvahelise ISIC ambassadoride kogukonnaga, kust leiad uusi sõpru ja kontakte!

Otsid uusi väljakutseid ja võimalusi?

See programm annab Sulle võimaluse arendada enda sotsiaalmeedia oskusi nii pildis kui kirjas. Saad teha koostööd meie ägeda turundustiimiga ja erinevate soodustuse pakkujatega ning osaleda erinevatel ISIC kooliüritustel. Kogu oma panuse eest ja õpitud uute oskuste saad kooliaasta lõpus ISIC sertifikaadi ja soovituskirja, mis tulevikus Sind töömaastikul edasi aitavad.
Kui sa vastasid kõigele selle JAH, siis ISIC ambassadori roll on Sinu jaoks loodud!

Tutvu meie ISIC Eesti ambassadoridega:

Katariina Järve

Tartu Ülikooli ajakirjanduse ja kommunikatsiooni tudeng, kes avastab maailma ning jagab oma seiklusi ja mõtteid koolielust särava sisuga.

Kristin Pintson

Muusikaõpetaja TORGis ja koorijuhtimise magistri tudeng EMTAs, kes loob harmooniat nii klassiruumis kui ka tenniseväljakul!

Lisa oma kooliellu vürtsi!

ISIC Eesti ambassadoride programm annab võimaluse Sulle uuteks väljakutseteks, eluaegseteks sõpradeks ning kindlustada enda väljavaated tuleviku töömaastikul hindamatute oskustega.