8 nippi, kuidas ISICuga uus kooliaasta mõnusalt käima lükata!

Hei, koolijütsid! 🤓

Ongi jälle uus kooliaasta suure hooga algamas! Nii palju uusi väljakutseid, sõpru ja teadmisi ootab ees. ISICul on sulle varuks mõned väärtuslikud nipid, kuidas mitte ainult kooliaastat üle elada, vaid seda ka tõeliselt nautida. Esiteks kontrolli, et sul oleks ISIC kaart rahakoti vahel või telefonis olemas. Kui kaart on aegunud, siis on praegu hea aeg uus tellida, sest praegu tellides kehtib kaart lausa 2024. aasta lõpuni!

  1. Kuidas sina oma koolitöid teed? Kas eelistad klassikalist pliiatsit ja paberit või oled täielik nutihiir? Kui kuulud nende hulka, kes hindavad tehnoloogia mugavust, siis sulle on suurepärased uudised – iDeal on välja pannud ISIC soodustuse Mac arvutitele ja iPadidele –10% (kehtib kuni 21.september!). Lisaks liitub ISIC soodustustega varsti SAMSUNG, kus saad ka soodustust –15%. See tähendab, et saad vajalikke nutiseadmeid ja tarvikuid soodsamalt, et hõlpsalt oma õppetööga sammu pidada. 
  2. Paljud meist jätavad kahjuks kõik kodutööd viimasele hetkele, mis tähendab, et peab kuni hilisööni arvutis istuma. Kui sinu silmad on selleks ajaks juba punased ja punnis peas, siis Sinise Valguse Prillid on suurepärased abilised, mis aitavad kaitsta sinu silmi. Parim osa? ISIC soodustusega saad need prillid -20% soodsamalt. Sinu silmad on seda väärt! 
  3. Koolitööde vahel vajad kindlasti ka maitseelamusi, mis tõstavad tuju. ISIC kaardiga saad mitmetes restoranides maitsvaid soodustusi. Tervislikuma toidu sõbrad saavad Poke Bowli ja MEZE restodes –15%, tartlased Wok Stopis ja Kebab Stopis –20%, pitsa armastajad saavad Vapianos –10% ning lõpuks auga väljateenitud “cheat meal’i” pakub Burger King –10% soodustusega. 
  4. Mõtled autoga sõitmise või ühistranspordis loksumise jalgrattaga liiklemise vastu välja vahetada? Nagu me teame, liiklemine Tallinnas on üldse omaette väljakutse ning rattaga sõitmine on igati tervislik ja keskkonnasõbralik valik. ISIC ulatab sulle abikäe, pakkudes Velomarketis kuni septembri lõpuni kõikidelt ratastelt ja lisavarustuselt –10% soodustust. 
  5. Kool viskab juba kopsu üle maksa ja otsid põgenemisteed? DFDS saadab sind Rootsi või isegi kaugemale –10% soodustusega. Mugava majutuse leiad Booking.com lehelt, kus ISIC lingiga saad soodustuse 4% raha tagasi! 
  6. Soovid pakiga koju oma koolitöö eest valatud higi ja pisaraid saata, et vanemad ikka usuks, et koolis on raske? Omnivas saad seda teha nüüd –20% soodustusega. 
  7. EÜL ja Tarktudeng pakuvad sulle väärtuslikku teavet, mis võib aidata sul akadeemilistes küsimustes selgust saada ning oma õigusi ja kohustusi paremini mõista. Viska neile ka pilk peale!
  8. Kas oled valmis uueks väljakutseks? ISIC pakub sulle võimalust lõbusalt aega veeta mängides Flappy ISIC mängu. Lisaks võimalusele end proovile panna ja võita magusaid auhindu, on see suurepärane võimalus leida uusi sõpru ning peletada eemale koolistress.

ISIC on sinu usaldusväärne kaaslane kogu aasta vältel. Meil on sulle kogu aeg pakkuda uut põnevat infot ja soodustusi. Selleks, et nendega alati kursis olla, jälgi meid instagramis @isicestonia. PS! ISICul on uus Instagrami konto, aita meil kasvada!

Soovime kõigile rõõmsat ja edukat kooliaasta algust!

Jaga seda artiklit:

Facebook
LinkedIn
Email