Eesti kuulub ISIC kaartide populaarsuselt järjepidevalt maailma esikolmikusse

Eesti Üliõpilaskondade Liit (EÜL) sai 2012. aasta töötulemuste põhjal mai lõpus Kopenhagenis toimunud ISIC 60. juubeli aastakonverentsil avalikustatud ISIC kaardi väljastajate rahvusvahelises edetabelis kolmanda koha. Esimese koha pälvis Slovakkia ning teise koha Tšehhi.

Pingereas hinnati 127 riigis väljastatud ISIC kaartide kogust ja turuosa, soodustuste hulka ning saavutusi ISIC kaartide turundamise ja arendamise valdkonnas. 2010. aasta tulemuste eest sai EÜL esimese ja 2011. aasta eest teise koha.

„Kolmas koht 127 riigi hulgas on kahtlemata suur saavutus, kuid kindlasti see pole vaid tunnustus EÜL-ile, vaid ka sadadele õppeasutustele ja koostööpartneritele, kes meiega kaasa mõtlevad ja kellega koostöö väga hästi toimib,“ tõdes EÜL-i äriüksuse juht Garry Koort.

ISIC (International Student Identity Card) on ainus UNESCO poolt ametlikult tunnustatud rahvusvaheliselt õpilas- ja üliõpilasstaatust tõendav dokument, millele kehtivad soodustused üle 125 tuhandes müügikohas välismaal ning ligi tuhandes müügikohas Eestis. EduiID kaardihaldussüsteem on Eesti Üliõpilaskondade Liidu poolt välja töötatud veebirakendus (www.eduid.ee), millega liitumisel on õppeasutustele õpilas- ja üliõpilaspiletite, aga ka õpetajakaartide haldamine senisest lihtsam ning kust iga vastavat staatust omav isik saab ISIC kaardi mugavalt ise oma postkasti tellida.

Jaga seda artiklit:

Facebook
LinkedIn
Email